• (044) 221-99-31
  • (044) 221-99-32
  • (068) 201-99-31

Миа-Тур

Европа » Норвегия

Информация о визах

Скандинавія-це та місцина,що є межею між двома світами-світом людей та світом богів.Саме тут зародився початок того світу,в якому ми живемо сьогодні.Про це говорить Скандинавська міфологія. Прикладом такої місцини,де переплелися життя міфічного світу з його жителями та людей,є Норвегія.Це унікальна країна,що має насичену історію та неймовірну красу,яку їй дала природа.Культура,атмосфера,звичаї-все це закарбується у Вашій душі на все життя. Норвегія-це країна фьйордів,гір та морів,зелених долин та засніжених схилів.І сьогодні від них долинають до нас відгуки того,що бачили воїни-вікінги.
  Сьогодні Норвегія відзначається рівнем своєї культури у всьому.Жителі цієї країни повністю довіряють одне одному.Злочини є надзвичайною рідкістю,оскільки рівень життя норвежців досить високий порівняно з іншими країнами Європи.Це зумовлено тим,що Норвегія відкрила на своїй території нафтові родовища,які зробили її однією з найбагатших країн світу.Унікальна архітектура,лише тут можна побачити будинки,на дахах яких росте зелена трава.Саме тут знаходяться незаймані ліси,що буяють представниками флори та фауни.Цю країну варто відвідати кожному,хто хоче доторкнутися до чогось незбагненного та прекрасного.
Офіційна назва - Королівство Норвегія (Kongeriket Norge - норв. мова, Kingdom of Norway - англ. мова).
Географічне положення  - найпівнічніша країна Європи. Розташована в західній і північній частинах Скандінавського півострова. Територія - 324,2 тис. кв. км (разом з архіпелагом Шпіцберген, островами Ян-Майєн і Буве). 
Населення - 4,985 870 млн. осіб (2012). 
Найбільші міста - Берген, Тронхейм, Ставангер, Берум. 
Офіційна мова - норвезька.
Грошова одиниця - норвезька крона = 100 ере
Національне свято - 17 травня - День Конституції (1814 р.).

 


Назад

Вы можете посетить следующие города


    Доступные виды отдыха